Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rybie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 499 000 zł1 464 m² 1 023,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

ziałki gruntu o powierzchni każda 732 m kw , razem 1464 m kw, położone w obrębie Rybie gm, raszyn. Działki objęte są planem zagospodarowania przestrzennego - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rybie

Rybie,mazowieckie

2 550 000 zł422 m² 6 042,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:660 m²

Zapraszam do zakupu. Budynek usługowo biurowy usytuowany w miejscowości Raszyn-Rybie. Powierzchnia budynku 430m (dwie kondygnacje). Powierzchnia działki 660 metrów, klimatyzacja, monitoring, alarm.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł723 m² 1 348,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w podwarszawskim Raszynie. Nieruchomość położona jest przy ulicy gminnej, utwardzonej i w pełni uzbrojonej. Wszystkie media: kanalizacja już na działce, woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Rybie

Rybie,mazowieckie

8 000 zł185 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

| do wynajęcia 5-pokojowy dom o powierzchni ok. 185 m2, zlokalizowany w miejscowości Raszyn - Rybie. Spokojna okolica, ok. 30 min. od centrum Warszawy, blisko obwodnicy. Świetnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

3 800 000 zł2 000 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 986 m²

Sprzedam nieruchomość mieszkalno-biurowo-magazynową położoną w Rybie pod Warszawą przy ul. Raszyńskiej 47. Lokalizacja: 10 minut od lotniska Chopina, 5 minut samochodem od granicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rybie

Rybie,mazowieckie

1 190 000 zł138,60 m² 8 585,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 138 m2 w miejscowości Raszyn-Rybie. Dom położony na działce 253 m2. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Rybie,mazowieckie

2 290 000 zł264,10 m² 8 670,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:854 m²

Na sprzedaż wykończony dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 264,1m2, położony na ogrodzonej, w pełni zagospodarowanej działce 854m2. Dom wybudowany został z dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Rybie,mazowieckie

1 180 000 zł160 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom inwestycyjny z 3 niezależnymi mieszkaniami | gotowy dochód | możliwość rozbudowy Na sprzedaż dom inwestycyjny o powierzchni ok. 130 m , usytuowany na działce 615 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Łagodna

Rybie,mazowieckie

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:394 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | Raszyn-Rybie | do wprowadzenia Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprezentować piękny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany z wykorzystaniem wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rybie

Rybie,mazowieckie

720 000 zł490 m² 1 469,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 490 m2 w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Rybie. Działka w kształcie prostokąta o bokach 12m x 42m. Woda, kanalizacja, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Rybie

Rybie,mazowieckie

7 998 zł185 m² 43,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom wolnostojący w Raszyn-Rybie o pow. 185 mkw. z zadbanym ogrodem i dwoma sporymi tarasami. Budynek po gruntownym remoncie, posiada dwa niezależne wejścia. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Dom 140 m + drugi budynek 41 m | możliwość 3 mieszkań | Rybie k. Warszawy Na sprzedaż funkcjonalna i wszechstronna nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybie +2 km

Rynek pierwotny

964 000 zł98,76 m² 9 761,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Gotowy do odbioru Sprzedam 4-pokojowy lokal - segment narożny o powierzchni 98,76 m2 na działce ok. 120 m2 z miejscem postojowym zewnętrznym i z ogródkiem (ok. 75 m2) oraz tarasem (ok. 7,6.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybie +2 km

2 190 000 zł240 m² 9 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość, która spełnia wszystkie wymagania każdego inwestora. Stanowić może miejsce ciszy i spokoju dla rodziny jak również może być świetną okazją inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybie +2 km

6 200 000 zł754 m² 8 222,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Nieruchomość usytuowana jest przy Al. Krakowskiej jednej z głównych arterii wjazdowych do Warszawy. Doskonała ekspozycja witryny od strony ulicy oraz bliskość obwodnicy zapewniają świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybie +2 km

Rynek pierwotny

2 140 000 zł210 m² 10 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w stanie deweloperskim w Raszynie, podwyższony standard budowy uwzględniające nowe przepisy dotyczące energooszczędności. Sprzedawane są połówki bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybie +2 km

2 190 000 zł260 m² 8 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:679 m²

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu nieruchomość, która pod każdym względem tj. architektonicznym, funkcjonalnym i lokalizacyjnym, spełnia wszystkie praktyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybie +2 km

Rynek pierwotny

1 043 850 zł116 m² 8 998,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż nowe domy w zabudowie bliźniaczej/szeregowej położone w Falentach Nowych przy ul. Sympatycznej, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, blisko Warszawy, raszyna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybie +2 km

Rynek pierwotny

1 140 000 zł152 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Bezpośrednio Kontakt   Falenty ul. Falencka/rzeczna Dwa ostatnie Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 386m2 Dom nr.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybie +2 km

Rynek pierwotny

1 140 000 zł152 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybie +2 km

2 237 000 zł340 m² 6 579,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 552 m²

Klimatyczny, wolnostojący dom, posadowiony na działce o powierzchni około 1550 m2, w dynamicznie rozwijających się podwarszawskich Nowych Falentach. Dom zatopiony pośród bujnej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybie +2 km

Rynek pierwotny

1 363 383 zł95,85 m² 14 224,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:74 m²

Bliźniak 95,89 m , 4 pokoje z dużym ogrodem - Falenty - 1 363 383 zł Bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesny, 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 95,89.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybie +2 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rybie

Rybie,mazowieckie

800 000 zł630 m² 1 269,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona 2 km od granicy z Warszawą. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w pierwszej linii zabudowy, posiada regularny kształt, co znacząco ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rybie

Rybie,mazowieckie

1 200 000 zł650 m² 1 846,15 zł/m²

 

 

 

Rybie,mazowieckie

540 000 zł453 m² 1 192,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Miejscowości Rybie, gminie Raszyn. Powierzchnia 453 m2. Wymiary około 24 x 19 m. Droga dojazdowa asfaltowa. Media dostępne w drodze: woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rybie,mazowieckie

2 349 000 zł264 m² 8 894,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:854 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rybie

Rybie,mazowieckie

8 500 zł185 m² 45,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy dom o powierzchni ok. 185 m2, zlokalizowany w miejscowości Raszyn - Rybie. Spokojna okolica, ok. 30 min. od centrum Warszawy, blisko obwodnicy. Świetnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kanarka

Rybie,mazowieckie

1 890 000 zł170 m² 11 117,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący Rybie, pod Warszawą. Okolica domów jednorodzinnych, spokojne sąsiedztwo. Bliski wyjazd na S2. Świetny dojazd do Centrum i wszystkich dzielnic Warszawy. Szybki wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybie

Rybie,mazowieckie

2 349 000 zł264 m² 8 897,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:854 m²

Na sprzedaż bardzo dobrze zlokalizowany i reprezentacyjny, stylizowany na rezydencję, dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 264m2. Dworkowy charakter domu podkreśla eleganckie, kolumnowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rybie,mazowieckie

2 578 050 zł3 033 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Miejscowości Rybie, gminie Raszyn. Powierzchnia 3033 m2. Całość składa się na 3 działki ewidencyjne o wymiarach każdej z nich około 24 x 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybie,mazowieckie

1 870 000 zł170 m² 10 980,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:453 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w Rybiu o powierzchni całkowitej 170,30m2. W skład domu wchodzi: parter salon (21,16m2), pokój (11,60m2), kuchnia (13,85m2) ze spiżarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Raszyńska

Rybie,mazowieckie

4 858 500 zł1 919 m² 2 531,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o pow. użytkowej 1918,98 m2, zlokalizowany przy ul. Raszyńskiej , w miejscowości Rybie. W pobliżu Centrum Sportu Raszyn, park im. Magdaleny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cisowa

Rybie,mazowieckie

1 860 000 zł355 m² 5 239,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:791 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem inwestycyjnym Rybie pod Warszawą Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny ze wszystkimi mediami (prąd, gaz ziemny, woda, kanalizacja, internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwiatowa

Rybie,mazowieckie

1 950 000 zł280 m² 6 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu na dużej działce położonego w idealnej lokalizacji przy ul. Kwiatowej w Raszynie - Rybiu budynek: dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rybie

Rybie,mazowieckie

2 200 000 zł170 m² 12 918,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:453 m²

Wygodny dom dla rodziny w pobliżu Warszawy Twoje idealne miejsce do życia Marzysz o spokojnej okolicy, a jednocześnie chcesz być blisko Warszawy?. Dom położony jest w zacisznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wypoczynkowa

Rybie,mazowieckie

8 500 zł185 m² 45,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom W cichej uliczce. Zadbany w bardzo dobrym stanie technicznym położony w miejscowości Raszyn-Rybie z zadbanym ogrodem. Na parterze znajdują się cztery duże.